Základní informace

  • Kdy: od pondělí 27. srpna do neděle 2. září 2012 (poslední prázdninový týden)
  • Kde: Pomezí Vysočiny a jižních Čech
  • Pro: 28 účastníků
  • Věk: věk účastníků podléhá upraveným pravidlům akcí GaTe – tj. do 26 let (včetně),
  • Cena: 1.790,- Kč

Cena

V ceně prázdninovky je zahrnuto:

  • ubytování,
  • stravování,
  • náklady na materiál potřebný pro přípravu a pořádání programů

Práce instruktorů není honorována.

V uvedené ceně není zahrnuta doprava na akci ani zpět. Předpokládané náklady na společné cestovné vlakem do místa srazu z Prahy a zpět jsou cca. 220,- Kč a z Brna a zpět jsou cca. 270,- Kč.

Ubytování

Útočiště během naší společné akce nám poskytne turistická chata se spaním ve vlastním spacáku na postelích, teplými sprchami a odpovídajícím zázemím.

Stravování

Jídla bude během víkendovky dost a to i několikrát denně (plná penze). Kuchyň bude zajišťovat jídlo i pro vegetariány. Na speciálních dietách a požadavcích na stravu je nutno se domluvit jednotlivě a dopředu (jsme zvyklí na účast vegetariánů).

Program

Na zážitkové akci je různě strukturovaným programem vyplněn téměř celý den. Program se skládá z různorodých aktivit od sportovních až po tvořivé a sebepoznávací, od jednoduchých hříček až po komplexní hry. Aktivity jsou organizátory zařazovány do programu s jasným cílem a podřízené promyšlené dramaturgii celé víkendové akce. Vždy platí, že účast na programu je svobodnou a osobní volbou účastníka akce.

Náročnost akce

Akce je připravována pro normálně zdatné osoby, fyzická náročnost se bude řídit možnostmi účastníků, takže průměrně zdatný jedinec by měl akci zvládnout v plném rozsahu. Vzhledem k intenzitě akce je potřeba počítat s vyšší fyzickou a psychickou zátěží, ovšem bude i prostor pro regeneraci a odpočinek. Pokud máte závažnější zdravotní problémy, bude nutné se s námi předem individuálně domluvit.

Vybavení

Nebude potřeba nic než běžné vybavení pro pobyt v přírodě. Seznam doporučených věcí a veškeré potřebné instrukce od nás obdržíte po registraci a samozřejmě včas před akcí.